Vai tagad ir labākais laiks, lai rezervētu kempingu 2021.gadam?

Vai tagad ir labākais laiks, lai rezervētu kempingu 2021.gadam?

Vai jums ir vēlme nokļūt ārā un pavadīt dažas naktis dabā, kādā kempingā, glempingā vai viesu mājā?

Vai tagad ir piemērots laiks rezervēšanai, un vai 2021. gada vasaras sezonai naktsmītnes vajadzētu rezervēt agrāk nekā parasti?

To, cik lielās kompānijās varēs kopā satikties vasaras sezonā, pašreiz nav zināms. Tas ir atkarīgs no infekcijas izplatības un hospitalizācijas līmeņa.

Neskatoties uz neskaidrību, populārākās naktsmītnes, dažādi aktīvās atpūtas pakalpojumu sniedzēji, kā plostu nomas, laivu nomas, izjādes ar zirgiem utt. ziņo par strauju kempingu un izmitināšanas vietu rezervāciju pieaugumu.

Daži populāri kempingi un glempingi jau ir pilnībā rezervēti nedēļas nogalēs no 2021. gada 1. jūnija līdz 2021. gada 1.septembrim – kaut gan ir tikai februāris!

Pagājušajā gadā daudzi tūristi saskārās ar problēmām: kempingi un naktsmītnes, kuras bija ieplānojuši apmeklēt, tika rezervētas līdz pat septembrim vai pat oktobrim. Tātad, ja jūs plānojat doties prom uz kādu nedēļas nogali, sākot no maija vai arī vēlaties šogad nedēļu pavadīt kopā ar ģimeni, tagad ir īstais laiks plānot un apsvērt iespēju rezervēt kādu kempingu vai brīvdienu māju.

Pieejamība atkal varētu būt izaicinājums 2021. gadā

Pagājušajā gadā, tiklīdz ārkārtas situācija tika atcelta, Latvijā cilvēki metās rezervēt kempingu un citas naktsmītnes. Lielākā daļa pirmo izvēļu jau bija pilnībā rezervētas, un bija nepieciešami diezgan daudz laika, lai atrastu tos dažus kempingus, kurus vēl izdotos rezervēt!

Kempings Daugavas lokos, Latgalē

  1. gada jūlijā daudzi kempingi bija cilvēku pārpildīti! Agrāk daži kempingi nekad nav bijuši tik noslogoti!

Globālā pandēmija nozīmē, ka ir pieprasījums pēc kempingiem, jo ​​vairāk nekā jebkad agrāk cilvēki izvēlas atpūtu šeit Latvijā un izmanto kempingu kā līdzekli, lai izkļūtu no savām mājām, kurās tik ilgi ir bijuši “ieslodzīti”. Šis pieprasījuma pieaugums nozīmēja, ka populārākie kempingi vismīļākajās vietās pagājušajā gadā tika ātri rezervēti.

Brīvdienu mājas “Beibuki”, Latgalē

Mēs domājam, ka situācija šogad nebūs citāda, tāpēc jau pirms valdības paziņojuma iesakām rezervēt kempingu 2021. gada sezonai.

Kempings var nebūt tik lēts, kā jūs domājat

Ģimenēm, kurām kempings ir jaunums, tas var radīt nelielu šoku par to, cik daudz kempings patiesībā maksā. Kempinga piederumu, telts, ceļojuma un ēdiena izmaksas var būt ievērojamas, un jūs varētu uzskatīt, ka maksa par šiem pakalpojumiem un inventāru šogad ir nedaudz augstāka nekā parasti, jo pieprasījums pārsniedz piedāvājumu.

Tiem, kuriem ir ierobežots budžets, vispirms ir jāveic izpēte un, ja esat atraduši kempingu par izdevīgu cenu, tas, iespējams, būs populārs tieši šī iemesla dēļ, padarot to vēl pieprasītāku.

Lētākie kempingi bieži tiek agri rezervēti, tad jums paliek tikai dārgākie kempingi, kas varētu būt nereāli jūsu budžetam.

Kempings Daugavas lokos, Latgalē

Meklējiet kempingus blakus ūdenstilpnēm

Kempingi ar lieliskām ērtībām bērniem, kas atrodas blakus ezeriem un upēm, kā arī tie, kas atrodas populārākajos tūristu galamērķos, vienmēr tiks ātri rezervēti, taču visā Latvijā ir daži pārsteidzoši kempingi.

Kempings Daugavas lokos, Latgalē

Ja jums parasti patīk naktsmītnes netālu no ūdenstilpnēm, jums, iespējams, šogad būs jābūt nedaudz elastīgākam un jāapsver alternatīvas vietas, lai atrastu kempingu, vai arī paveiksies ar uznirstošo kempingu vai jaunu vietni, kas vēl tomēr nav piesaistījusi lielu uzmanību.

 

Dažiem no tiem var būt briesmīgas mājaslapas un, tās varētu slīkt meklēšanas rezultātu 5. lappusē vai pat vispār nebūt interneta vietnes. Daži no tiem pastāv tikai vietnē Facebook, Instagram. Medījiet internetā, jautājiet draugiem, ģimenes locekļiem un kolēģiem ieteikumus, meklējiet Google Maps, un jūs, iespējams, atradīsiet paslēptu dārgakmeni!

Plānojat savus kempinga braucienus laicīgi un rezervējat tos daudz agrāk nekā jūs parasti to darāt! Šogad ir liels pieprasījums pēc tiem. Tagad varētu būt labākais laiks, lai rezervētu tīkamāko kempingu jums vēlamajā laikā.

Mēs, kempings Daugavas lokos piedāvājam kā naktsmītnes, tā arī plostu nomu, laivu nomu, SUP dēļu nomu, elektrovelosipēdu nomu, pirtis, kublus, ēdināšanas pakalpojumus, to visu darām par demokrātiskām cenām! Visus pakalpojumus iespējams rezervēt mūsu mājaslapā!

Laivu un plostu noma, Daugavas lokos

Lai veicas īstā kempinga meklējumos!

Meklēšana

Jaunākie raksti

Sekojiet mums