Par mums

Kempings Daugavas lokos

Laivu un plostu nomas uzņēmums ar 20 gadu pieredzi.

Esam apkopojuši visus pakalpojumus vienuviet (laivu, plostu, SUP dēļu, elektrisko velosipēdu noma, pirtis, kubli, naktsmītnes, ēdināšana, pārgājieni) izveidojot atpūtas bāzi-Kempingu Daugavas lokos. No tā paveras burvīgs skats uz Daugavu.

Ar katru gadu mūsu klientu skaits pieaug, kas apliecina uzņēmuma izvirzīto prioritāšu: klientu apkalpošanas servisa un pakalpojumu piedāvājuma augsto kvalitāti.Šajā, miera ostā jūs varat izbaudīt pakalpojumu sākot no aktīvās atpūtas, līdz pat nakšņošanai un ēdināšanai vienuviet. Esam draudzīgi arī pret kemperiem, tiem pie mums noteikti patiks. Brauciet pie mums, pie mums ir labi.

Nakšņošana mūsu namiņos

10 moderni aprīkoti kempinga namiņi

Vienā no skaistākajām vietām Latvijā, pašas likteņupes krastā atrodas jaunais Kempings Daugavas lokos.Kempings atrodas tieši starp Daugavpili un Krāslavu - Slutišķu sādžā! Kempingam ir diezgan plaša teritorija, kurā ir 10 koka mājiņas, katrā mājiņā ir 6 gultasvietas, gultasveļa, apgaismojums, rozetes, ventilācija, krēsli, galds, pakaramie .Atsevišķā ēkā atrodas koplietošanas dušas un tualetes. Kempingā ir virtuve. Šeit pieejams arī dzeramais ūdens. Mūsu viesiem ir pieejams grils, ugunskura vieta, krēsli galds un personīgā telpa.

Lasīt vairāk

Daudzi izvēlas arī:

Sekojiet mums

Esiet pirmie, kas uzzin mūsu jaunumus, sekojiet mums sociālajos tīklos @daugavaslokos