Laivu noma Dvietes paliene

Laivu noma Dvietes paliene

Dvietes paliene 4989 hektāru platībā izveidota ar mērķi saglabāt dabiskās palieņu pļavas. Dabas parks „Dvietes paliene” ir viens no lielākajiem un labāk saglabātajiem dabisko upju palieņu paraugiem ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā. Dvietes paliene tiek dēvēta par 5 gadalaiku – atbūdu.

Ar ko īpaša Dvietes paliene?

Agrā pavasarī, palu laikā, varenā Daugava atstāj savus krastus un ieplūst Dvietes palienē, jāpiebilst, ka ne katru gadu ir plūdi, tādēļ izbraukt Dvietes palieni ar laivu ne vienmēr ir iespējams, turklāt plūdi ilgst tikai no pāris dienām līdz pāris nedēļām.

Ko redzēt/izjust?

Viens no krāšņākajiem skatiem, kurš izraisa neaprakstāmas emocijas ir izbraukt ar laivu cauri bērzu birzei. Laivojot pa niedru ceļiem var sastapt putnus, kuri jau gatavojas ligzdošanai. Dvietes paliene ir slavena ne tikai ar paliem, bet arī ar savvaļas govīm un zirgiem, kuri baros pārvietojas pa Dvietes palienēm. Pacietīgākajiem un veiksmīgākajiem laivotājiem izdodas ne tikai ieraudzīt kā viņi pārvietojas, bet arī to, kā savvaļas zirgi dzer ūdeni un pat peldās.

Kā izpaužas brauciens?

Laivotāji tiek nodrošināti ar laivām, glābšanas vestēm, sauso mantu maisiem, maršruta kartēm un instruktāžu. Dvietes paliene ir plaša, pa to var pārvietoties patstāvīgi, var turēties grupā kopā ar instruktoru.

Maršruta garums – 20km.

Laivošanas laiks – 4h.

Visu posmu var izbraukt bez iepriekšējas pieredzes.

Nenokavē unikālu iespēju izbaudīt 5 gadalaiku!

Lai rezervētu laivu zvaniet 24662655

Meklēšana

Jaunākie raksti

Sekojiet mums