Lielais plosts 2022

Lielais plosts 2022

Ūdens tūristu saiets “Lielais plosts 2022”  ir aktīvās atpūtas, ūdens tūrisma entuziastu un atbalstītāju pasākums, kas notiks 2022. gada 21.maijā.

Maršruts: Indrica –Lielbornes muiža.

Maršruta garums ir aptuveni 35 km.

20.05

Dalībniekiem, kuri ieradīsies uz pasākumu 20.maijā, pastāv iespēja nakšņot “Lielbornes muižas” (Lielborne, Salienas pagasts, Augšdaugavas novads) telšu pilsētiņā vai viesnīcā, iepriekš rezervējot naktsmītni pa tālr. +371 29284480 (Nora).
Dalībniekiem, iepriekš pasūtot, ir iespēja “Lielbornes muižā” baudīt vakariņas 20. maija vakarā un brokastis 21.maija rītā.

 

Dalībnieku reģistrēšanās

Dalībnieku reģistrēšanās pasākumam notiek 2022. gada 21.maijā no 8.45 līdz 9.30 pie Indricas Romas katoļu baznīcas. Katrs dalībnieks apstiprina savu ierašanos reģistrācijas sarakstā un ar parakstu apliecina, ka pilnībā piekrīt pasākuma organizēšanas noteikumiem.
Pasākuma atklāšana ir paredzēta plkst. 9.30 pie Indricas Romas katoļu baznīcas. Atklāšanas laikā pasākuma dalībnieki tiks iepazīstināti ar instrukcijām un drošības noteikumiem, kas jāievēro laivu brauciena laikā pa Daugavu.

Pasākuma programma

8.45 – 9.30 Reģistrēšanās
✅ 10.00 – Starts netālu no Indricas Romas katoļu baznīcas.
✅ Pēc aptuveni 14 km – pieturvieta “Akmeņainā pludmale”. Atpūta, nelielas uzkodas.
✅ Pēc aptuveni 2 km – draudzīga un saliedēta iepeldēšana Krāslavā.
✅ Pēc aptuveni 5 km – pieturvieta brīvdienu mājas “Skerškāni” aprīkotajā atpūtas laukumā. Latgales kulinārā mantojuma zupa. Izkustēšanās ar zorb bumbām.

✅ Pēc aptuveni 14 km – Finišs “Lielbornes muižas” Daugavas krastā.

Pasākuma nosēgums

Apbalvošana. Katrs dalībnieks saņems piemiņas suvenīru.  Atsevišķi tiks apbalvotas organizētas grupas/kolektīvi (virs 10 cilvēkiem) sekojošās
nominācijās:
✅Vissaliedētākais kolektīvs;
✅ Izdomas bagātākais kolektīvs, veidojot tērpus un rotājot savas laivas pēc vienota stila;
✅ Vislielākais kolektīvs.
✅Pasākuma organizatori patur tiesības pasākuma gaitā piedāvāt un apbalvot kolektīvus papildus nominācijās, kā arī kādā no nominācijām neapbalvot nevienu.
✅Kopīga fotografēšanās. Darbosies foto stūrītis Lielbornes muižas teritorijā.
✅Latgales kulinārā mantojuma uzkodas.
✅Laivotāju zaļumballe ar muzikālo apvienību “TERMOSS”.

 

Pieteikšanās

Dalības maksa pasākumā ir 15,00 EUR no personas. Bērniem līdz 12 gadiem dalība ir par brīvu.
Dalības maksā iekļauts: glābēja un mediķa pakalpojumi, transports dalībnieku nogādāšanai uz starta vietu, piemiņas balva, ēdināšana pasākuma norises laikā, pasākuma fotografēšana un filmēšana, fotosesija speciāli iekārtotā foto stūrītī, noslēguma pasākuma organizēšana.

Dalības maksa  kontā ir jāveic līdz 16. maijam (ieskaitot). Veicot apmaksu vēlāk, dalības maksa pasākumā ir 20,00 EUR no personas.

 Rekvizīti dalības maksas pārskaitīšanai: Biedrība “Sporta klubs Beibuks”, reģ. nr.40008066710, bankas konts – LV68HABA0551014025575, bankas nosaukums – A/S Swedbank.
Maksājuma mērķī jānorāda dalībnieku vārdi, par kuriem tiek veikts maksājums.

👇👇👇

‼️Lai pieteiktos, spiediet uz “AIZPIDĪT ANKETU!”‼️

Loģistika

Dalībniekiem, kuri vēlēsies 21. maija rītā savu autotransportu atstāt finiša vietā “Lielbornes muižā”, kā arī dalībniekiem no Krāslavas tiks nodrošināts kopīgs bezmaksas transports nokļūšanai starta vietā Indricā.
Autobusa izbraukšanas laiks un maršruts:

✅21.maijā plkst. 8.00 maršrutā: “Lielbornes muiža” – Indrica;
✅21.maijā plkst. 8.30 maršrutā: Krāslava (Dīķu iela) – Indrica;
✅ 21.maijā plkst. 22.00 maršrutā: “Lielbornes muiža” – Krāslava.

Inventārs

Laivas dalībnieki nodrošina paši – kanoe, kajaki, smailes, piepūšamās vai citas airu laivas.
Organizatoriem ir tiesības neļaut piedalīties braucienā dalībniekiem, kuriem, pēc organizatoru domām, ir konkrētajam pasākumam tehniski vai vizuāli nepiemēroti peldlīdzekļi.

Ja ir nepieciešama laivu noma, lūgums vērsties pie organizatoru sadarbības partneriem:

Sporta klubs Beibuks 29493121

Laivu un plostu noma 24662655

Peldvestes ir obligātas visiem dalībniekiem.
Dalībnieki pasākumā drīkst piedalīties ar tehniskā kārtībā esošu laivu. Pirms laivu nolaišanas ūdenī, ir jāveic rūpīga tās ārējā apskate, lai pārliecinātos, vai tai nav kādi ārēji bojājumi, piemēram, caurumi. Aizliegts lietot laivu, ja tai tiek konstatēti ārēji bojājumi.

 

Tiekamies uz ūdens!

Meklēšana

Jaunākie raksti

Sekojiet mums