Korporatīvajiem klientiem

Laivu vai plostu brauciens ir lieliska atpūta arī kopā ar kolēģiem!

Mēs piedāvājam aktīvu līdzdalību jūsu atpūtas pasākumā. Piedāvajam sarīkot tematiskas komandas saliedēšanās vai sporta spēles.Sadarbojamies ar ēdināšanas uzņēmumiem, kempingiem, viesu namiem un citiem partneriem, lai piemērotu individuālu risinājumu tieši jūsu notikumam, ievērojot kvalitāti un precizitāti.

Savu pieredzi esam uzkrājuši, regulāri organizējot korporatīvos pasākumus un sporta spēles (līdz 200 cilvēkiem), kā arī Vislatvijas ūdens tūristu festivālu Lielais plosts ( 500- 1000 dalībnieki).

Plosti:
Plostu moduļi brauciena laikā var tikt savienoti vai atvienoti dažādās variācijās pēc jūsu vēlmēm. Tā komplektācijas iespējas ir plašas – ģenerators mūzikas atskaņošanai, dzīvā mūzika, rollbārs u.c. Ko vēlaties paņemt līdzi jūs? Brauciena laikā piedāvājam aizraujošas viktorīnas, jautrus konkursus, karaoke priekus utt. Ar plostiem ir iespēja arī piestāt apskates objektos, kur veicami adrenalīnu rosinoši uzdevumi.

Lielākais brauciena laikā savienojamais plosts/platforma ir 36 m x 24 m = 864 m2 ( vienlaicīgi aptuveni 170 personas). Cena ir orientējoši 24 eiro no personas ( gan viena, gan divas dienas). Lielākām dalībnieku grupām cena ir runājama.

Plostu noma Daugavas lokos
Koka plostu noma
Brauciens ar koka plostu

 

Laivas :
Mēs piedāvājam ērtas un ietilpīgas 2-3 vietīgas kanoe laivas un kajakus. Organizējam orientēšanas sacensības Daugavas krastos. Orientējošā cena ir 20 Eiro dienā par vienu laivu + piegāde uz 16 gab. 40-50 Eiro. Lielākām dalībnieku grupām cena ir runājama.

Iespējams ir arī plostu un laivu mikslis. Tad plānojam aktivitātes uz plostiem, lai laivas spieto apkārt.

Laivu noma Daugavas lokos
Laivu noma
Laivošana pa Daugavu

Semināru un banketu telts:

Piedāvājam pasākuma telti līdz 200 cilvēku ietilpību svinībām un iespēju nakšņošanai mūsu namiņos un glempingos.

Entry way to the tents

Ēdināšana:
Sadarbojamies ar vairākiem ēdināšanas uzņēmumiem. Dalīsimies ar saviem kontaktiem, lai jūs varat izvēlēties sev tīkamāko ēdienkarti. Cenas par ēdienreizi no 3 līdz 7 Eiro .

Sporta spēles:
Piedāvājam netradicionālās sporta spēles, virvju trašu šķēršļu joslas, kalnā kāpēju sienu, piepūšamās atrakcijas utt.

Iespējamie maršruti :
Slutišķu vecticībnieku sādža – Vasargelišķu skatu tornis (pa ceļam var uzkāpt Slutišķu vai Ververu kraujās);

Butišķi – Beibuki – Krauja (pa ceļam ir Dinaburgas pilsdrupu makets, Eigima parks)

Ja braucat ar autobusu, šoferītim noteikti iedosim visas nepieciešamās norādes. Ja ar mašīnām – parasti visi atbrauc uz starta vietu, šoferi pārdzen mašīnas uz finišu vai starpposmu, mēs nogādājam šoferus uz starta pozīciju.

Meklēšana

Jaunākie raksti

Sekojiet mums